تذکرات مهم در مورد کارورزی ۱

تذکرات مهم در مورد کارورزی ۱

1-      دانشجویان تا تاریخ 28 تیرماه به واحد آموزش مراجعه نموده و معرفی نامه خود را تحویل بگیرند.

2-      انتخاب محل کارورزی براساس رشته بر عهده دانشجو می باشد اما می بایست محل کارورزی مرتبط با رشته تحصیلی باشد.

عواقب عدم مراجعه دانشجو در تاریخ های تعیین شده بر عهده دانشجو خواهد بود.

1-      پیشنیاز درس کارورزی ۱، کاربینی می باشد. دانشجویانی که درس کاربینی را نگذرانده اند در اسرع وقت به واحد آموزش مراجعه نماید.

2-     دانشجو موظف است دوره کارورزی را به مدت ۲۴۰ ساعت در محل کارورزی گذرانده و گزارش عملکرد خود را تحویل استاد نماید.

3-      گزارش کارورزی به دو شکل خواهد بود. دانشجو موظف است گزارش را هم برروی فرم کارورزی که در همین سایت در قسمت قوانین و مقررات آموزشی (صفحات201 تا 207) قابل دسترس می باشد تکمیل نموده و هم به صورت تایپ شده برروی یک لوح فشرده تحویل استاد کارورزی نماید. نمره درس براساس گزارش کارورزی و حضور و غیاب در نظر گرفته خواهد شد.

4-       پس از پایان ۲۴۰ ساعت دانشجو موظف است نامه ای مبنی بر خاتمه دوره کارورزی (نهایت ۱۵ شهریور ماه) تحویل واحد آموزش نماید. نامه کارورزی می بایست شامل تاریخ شروع و پایان دوره بوده و عبارت ۲۴۰ ساعت در آن لحاظ شود. متن نامه می بایست تایپ شده و با مهر و امضا محل کارورزی نیز باشد.

 

جدید ترین اخبار مرکز

برگزاری جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورد مهر 96

 مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی نیم ور

 

جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی نیم ور به منظور آشنایی با حوزه‌های مختلف با حضور در سالن اجتماعات مرکز برگزار شد.

جلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود مهر 96 با حضور ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی جناب آقای دکتر ذوالانواری و هیات همراه، سرپرست محترم مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی نیم ور جناب آقای مهندس رئیس محمدی، مدیر حراست جهاد دانشگاهی استان مرکزی جناب آقای طالبی ،امام جمعه محترم شهر نیم ور حجت الاسلام لطفی، بخشدار محترم مرکزی جناب آقای مهندس براتی زاده،شهردار محترم شهر نیم ور جناب آقای مهندس امرایی  و با حضور دانشجویان جدید الورود مرکز نیم ور برگزار گردید.

در این جلسه در  ابتدا آیات کلام ا... مجید ربانی توسط قاری قرآن قرائت و سپس سرود ملی جمهوری اسلامی ایران طنین انداز گردید.

سرپرست مرکز نیم ور  ضمن عرض خیرمقدم به مسئولین و مدعوین حاضر در جلسه و تبریک به دانشجویان جدید الورود که مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی نیم ور را برای ادامه تحصیل انتخاب کرده اند ، گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف آموزشی- پژوهشی مرکز ارائه نمود.

علی عباس رئیس محمدی گفت: مرکزعلمی کاربردی جهاددانشگاهی نیم ور با توجه به پتانسیل های موجود در منطقه توانسته جایگاه خوبی را در عرصه علم و آموزش و توسعه کارآفرینی ایجاد نماید.

وی در ادامه افزود : با تلاشهای صورت گرفته در زمینه فعالیتهای کارآفرینی و ارتباط با مراکز صنعتی موجود در منطقه می توان در پیشبرد اهداف دانشگاه جامع علمی کاربردی گامهای موثری را برداشت.

رئیس محمدی خاطر نشان کرد: دانشجویان به عنوان افسران جنگ نرم نقشی اساسی برای پیشبرد اهداف نظام دارند و امروزه این دشمنان با تبلیغات فراوان رسانه­ای خود سعی در تشویش اذهان شما دارند و لازمه مقابله با این کار، افزایش سطح مطالعاتی وفرهنگی است

 

آدرس کانال تلگرام

جستجو در سایت

نمایش اوقات شرعی